Пральне обладнання

UM Product Lineup

Яке пральне обладнання представлено на нашому сайті?

Якщо ви працюєте в галузі, де потрібно строго дотримуватися гігієни, вас зацікавлять високотехнологічні машини від американського виробника UniMac. Всі агрегати мають високу економічність. У пральних машинах встановлені системи, оптимізують витрати води, сухих і рідких миючих засобів.

Техніка має широкий діапазон налаштувань, завдяки чому можна задати необхідний режим для обробки різних видів білизни. Якщо турбуєтеся, що в процесі прання машина буде передавати серйозні коливання підлогового покриття, поспішаємо заспокоїти – наше обладнання оснащене вбудованими ресорами. Завдяки цьому техніка працює з мінімальними коливаннями, які практично не помітні для оточуючих.

Переваги прального обладнання UniMac

 • На пральних машинах встановлені потужні нагрівальні елементи, які швидко гріють воду і служать довго. Завдяки цьому цикл прання скорочується до 40-60 хвилин, пральня працює швидше і обслуговує більшу кількість відвідувачів. За рахунок ефективності нагрівальних елементів ви не переплачуєте за електроенергію і воду;
 • професійна пральна машина більш функціональна, ніж побутова. Перша розрахована на прання значних обсягів білизни, а друга підходить тільки для обслуговування однієї сім’ї. Навіть якщо вам потрібно укомплектувати невелику пральню з маленьким завантаженням, краще звернути свою увагу на професійний агрегат із завантаженням 7-9 кг, ніж взяти 12-кілограмовий з побутового сегмента;
 • оснащення UniMac розраховане на інтенсивну експлуатацію в кілька змін. Виконано з стійких до зносу матеріалів (ключові елементи – з нержавіючої сталі);
 • на весь модельний ряд надаємо гарантію виробника від 1 до 3 років.

Промислове пральне обладнання (устаткування)

Ідеально випрана, чиста і запашна білизна високо цінується клієнтами. Причому неважливо, чи йде мова про відвідувачів готелю, завсідників ресторанів або клієнтів хімчистки. Людям подобається, коли їх оточують турботою і порядком.

Якщо у вашому готелі, пральні або піцерії пральна машина перестала відпирати плями, клієнти неодмінно помітять таку прикру помилку. Ось чому професійна пральна техніка повинна бути сучасною і продуктивною. Від її якості залежить, чи будуть до вас повертатися люди і чи стануть рекомендувати своїм друзям. А це, в свою чергу, прямо впливає на доходи вашого підприємства.

Пральне обладнання (устаткування) UniMac за демократичними цінами – запорука чистоти і високих доходів.

Навчаємо роботі з агрегатами

Продаж промислового обладнання для прачки – важливий, але єдиний наш напрямок. Ми хочемо, щоб клієнту було зрозуміло, як експлуатувати агрегат, що допускається в поводженні з ним, а чого робити не варто. Тому ми пропонуємо повний комплекс послуг з обслуговування і клієнтської підтримки, яка включає:

 1. Передпроектні роботи (розрахунок габаритів, підбір ліній, можливе укомплектування об’єкта).
 2. Установку.
 3. Пуско-налагоджувальні роботи.
 4. Сервіс та профілактику.
 5. Гарантійний ремонт (поставляємо запчастини і вузли).
 6. Навчаємо персонал, як взаємодіяти з технікою.

Якщо ви тільки відкриваєте, або навпаки, хочете поповнити вже діюче підприємство відсутніми елементами, раді вам допомогти! Розповімо настільки детально, щоб навіть співробітник-новачок зрозумів, як працювати з пральнею технікою.

 •  

Купити обладнання для пральні в Україні

Компанія UniMac пропонує пральне промислове обладнання для ретельної обробки білизни:

 • прання;
 • хімічного чищення;
 • прасування;
 • сушки.

Ми є офіційним представником американського виробника UniMac, чия продукція перевірена не однієї тисячею кілограм брудної білизни. Наш асортимент широкий і дозволяє укомплектувати як міні-пральню, так і великий пральний комплекс готелю зі значним номерним фондом.

До нас приходять, якщо потрібно підібрати модель для:

 • пральні (кафетерію, хостела, хімчистки, заміського комплексу, швейного виробництва);
 • аквачистки або прання спецодягу на промисловому підприємстві;
 • прання в лікарнях, будинках престарілих, дитячих поліклініках, пологових будинках;
 • фармацевтичного заводу.

Вибір техніки для пралень дійсно великий. Все, що ви бачите на сайті, є в наявності зараз. Чекати тижнями, коли ж замовлення надійде на наш склад, не потрібно. А в разі якщо наш замовник зацікавиться рідкісною моделлю, ми організуємо оперативну її доставку в Україну.

Якщо в своєму бізнесі ви новачок або потрібно роз’яснити технічну інформацію, ми з радістю допоможемо. Порекомендуємо оптимальний з точки зору потужності, завантаження і габаритів агрегат, який ідеально впишеться в простір. І все це за адекватною вартостю! Завдяки відсутності нескінченного ланцюжка перекупників, ми реалізуємо товар, який надходить із заводу в США. Таких цін на професійне пральне обладнання більше немає. Телефонуйте, щоб уточнити деталі, або зробити замовлення!