• info@unimac.com.ua

Пральне обладнання

Яке пральне обладнання представлено на нашому сайті?

Якщо ви працюєте в галузі, де потрібно строго дотримуватися гігієни, вас зацікавлять високотехнологічні машини від американського виробника UniMac. На нашому сайті представлені:
 1. Промислові пральні машини
 2. Професійні пральні машини
 3. Професійні сушильні агрегати
 4. Бар’єрні пральні машини
 5. Прасувальні катки
 6. Прасувальні каландри
 7. Преси для прасування
 8. Машини хімчистки
 9. Промислові прасувальні столи
 10. Пароманекени
 11. Сушильні шафи
 12. Парогенератори
Всі агрегати мають високу економічність. У пральних машинах встановлені системи, оптимізують витрати води, сухих і рідких миючих засобів. Техніка має широкий діапазон налаштувань, завдяки чому можна задати необхідний режим для обробки різних видів білизни. Якщо турбуєтеся, що в процесі прання машина буде передавати серйозні коливання підлогового покриття, поспішаємо заспокоїти – наше обладнання оснащене вбудованими ресорами. Завдяки цьому техніка працює з мінімальними коливаннями, які практично не помітні для оточуючих.

Переваги прального обладнання UniMac

 • На пральних машинах встановлені потужні нагрівальні елементи, які швидко гріють воду і служать довго. Завдяки цьому цикл прання скорочується до 40-60 хвилин, пральня працює швидше і обслуговує більшу кількість відвідувачів. За рахунок ефективності нагрівальних елементів ви не переплачуєте за електроенергію і воду;
 • професійна пральна машина більш функціональна, ніж побутова. Перша розрахована на прання значних обсягів білизни, а друга підходить тільки для обслуговування однієї сім’ї. Навіть якщо вам потрібно укомплектувати невелику пральню з маленьким завантаженням, краще звернути свою увагу на професійний агрегат із завантаженням 7-9 кг, ніж взяти 12-кілограмовий з побутового сегмента;
 • оснащення UniMac розраховане на інтенсивну експлуатацію в кілька змін. Виконано з стійких до зносу матеріалів (ключові елементи – з нержавіючої сталі);
 • на весь модельний ряд надаємо гарантію виробника від 1 до 3 років.

Промислове пральне обладнання (устаткування)

Ідеально випрана, чиста і запашна білизна високо цінується клієнтами. Причому неважливо, чи йде мова про відвідувачів готелю, завсідників ресторанів або клієнтів хімчистки. Людям подобається, коли їх оточують турботою і порядком.

Якщо у вашому готелі, пральні або піцерії пральна машина перестала відпирати плями, клієнти неодмінно помітять таку прикру помилку. Ось чому професійна пральна техніка повинна бути сучасною і продуктивною. Від її якості залежить, чи будуть до вас повертатися люди і чи стануть рекомендувати своїм друзям. А це, в свою чергу, прямо впливає на доходи вашого підприємства.

Пральне обладнання (устаткування) UniMac за демократичними цінами – запорука чистоти і високих доходів.

Навчаємо роботі з агрегатами

Продаж промислового обладнання для прачки – важливий, але єдиний наш напрямок. Ми хочемо, щоб клієнту було зрозуміло, як експлуатувати агрегат, що допускається в поводженні з ним, а чого робити не варто. Тому ми пропонуємо повний комплекс послуг з обслуговування і клієнтської підтримки, яка включає:

 1. Передпроектні роботи (розрахунок габаритів, підбір ліній, можливе укомплектування об’єкта).
 2. Установку.
 3. Пуско-налагоджувальні роботи.
 4. Сервіс та профілактику.
 5. Гарантійний ремонт (поставляємо запчастини і вузли).
 6. Навчаємо персонал, як взаємодіяти з технікою.

Якщо ви тільки відкриваєте, або навпаки, хочете поповнити вже діюче підприємство відсутніми елементами, раді вам допомогти! Розповімо настільки детально, щоб навіть співробітник-новачок зрозумів, як працювати з пральнею технікою.

 •  

Купити обладнання для пральні в Україні

Компанія UniMac пропонує пральне промислове обладнання для ретельної обробки білизни:

 • прання;
 • хімічного чищення;
 • прасування;
 • сушки.

Ми є офіційним представником американського виробника UniMac, чия продукція перевірена не однієї тисячею кілограм брудної білизни. Наш асортимент широкий і дозволяє укомплектувати як міні-пральню, так і великий пральний комплекс готелю зі значним номерним фондом.

До нас приходять, якщо потрібно підібрати модель для:

 • пральні (кафетерію, хостела, хімчистки, заміського комплексу, швейного виробництва);
 • аквачистки або прання спецодягу на промисловому підприємстві;
 • прання в лікарнях, будинках престарілих, дитячих поліклініках, пологових будинках;
 • фармацевтичного заводу.

Вибір техніки для пралень дійсно великий. Все, що ви бачите на сайті, є в наявності зараз. Чекати тижнями, коли ж замовлення надійде на наш склад, не потрібно. А в разі якщо наш замовник зацікавиться рідкісною моделлю, ми організуємо оперативну її доставку в Україну.

Якщо в своєму бізнесі ви новачок або потрібно роз’яснити технічну інформацію, ми з радістю допоможемо. Порекомендуємо оптимальний з точки зору потужності, завантаження і габаритів агрегат, який ідеально впишеться в простір. І все це за адекватною вартостю! Завдяки відсутності нескінченного ланцюжка перекупників, ми реалізуємо товар, який надходить із заводу в США. Таких цін на професійне пральне обладнання більше немає. Телефонуйте, щоб уточнити деталі, або зробити замовлення!