• info@unimac.com.ua

Прасувальні каландри

Асортимент UniMac

На нашому сайті ви можете ознайомитися з чотирма серіями обладнання для прасування:

У цьому списку ми розташували каландри для пралень за ступенем збільшення габаритів, потужності двигуна і продуктивності.

Серія каландрів FCU 320 ідеальна для невеликих пралень при дитячих садках, приватних школах з невеликою кількістю учнів, СПА і спортзалів. За 1 хвилину такої каландр обробляє 1-6 м білизни. Якщо кожен сантиметр площі на рахунку, зверніть увагу на будь-яку з чотирьох моделей в цій серії – розміри кожної 1110x2084x755 мм.

Каландр FCU 500 має електричний, газовий і паровий нагрів, оснащений фільтрами для видалення ворсинок. Каландровий прес для пральні обробляє 1,5-8 м в хвилину або 65-145 кг за годину (залежить від моделі). Такий агрегат відрізняється великими розмірами 1232х2350х992 мм і вагою 920-1590 кг. Найчастіше використовується на швейному або фармацевтичному виробництві, в готелях зі значним номерним фондом, в лікарнях, пансіонатах, санаторіях.

FCU / R / F / FF 800 і FCUR / FCUF 500 – «важка» артилерія. Обидві серії розраховані на професійне застосування та інтенсивну роботу. Розміри від 1568х2750х1185 мм до 1985х4260х1915 мм, вага 1520-2000 кг.

Всі моделі об’єднують такі характеристики:

  • велика площа контакту з білизною (кут охоплення 300 °);
  • є рейка для захисту пальців оператора і кнопка аварійного відключення;
  • прасувальні стрічки виготовлені із зносостійкого мета-арамідного волокна;
  • оснащені мікропроцесором з двадцятьма програмами;
  • прістінне виконання економить корисний простір.

Showing all 4 results

У сфері послуг від того, наскільки добре випрана і випрасувана білизна, залежить дуже багато чого. Погодьтеся, неприємно сидіти в ресторані, на столі якого «красується» пом’ята скатертина. А якщо мова про готелі, то гості не забудуть поділитися неприємним відгуком про зім’ятому постільну білизну. Прасування – фінальний етап в роботі пральні та хімчистки. Ідеально рівні простирадла, підодіяльники, штори, скатертини і серветки красномовно говорять про ваш бізнес. Такі дрібниці говорять клієнтові: «Тут про тебе подбають, оточать теплом і комфортом, як вдома».

Прасувати білизну можна на різному обладнанні. Але якщо ви шукайте функціональне обладнання 2 в 1, яке не тільки відпрасує, але і досушить білизну, купити прасувальний каландр – оптимальне рішення.

Як працює каландр?

Сушильно-прасувальний агрегат відноситься до категорії великої професійної техніки. Наймініатюрніші моделі важать від 350 кг. Каландр відрізняється зрозумілим принципом роботи. Білизна подається на транспортер, рухається по циліндру, де висихає і розпрямляється. По завершенні процедури простирадла і наволочки подаються на основний транспортер. Для знімання білизни з циліндра використовуються спеціальні пластини – знімачі.

Швидкість роботи каландра можна вимірювати або в кілограмах сухої білизни, або в швидкості його руху. Фахівці рекомендують дивитися саме на другий параметр – скільки метрів простирадл і штор каландр зможе обробити за 1 хвилину.

У вас може виникнути закономірне питання: а хто ж обслуговує каландрові вал? Робить це звичайний оператор прального обладнання. Причому якщо на вашій пральні стоїть агрегат близько 5-6 м шириною, одночасно можуть працювати 1-6 співробітників.

Наші переваги

  • каландри для пралень UniMac використовуються в пральнях, де потрібна висока якість прасування прямої білизни. Якщо вироби перуться в високошвидкісних машинах (G фактор 300 і більше), діставши їх з барабана, можна відразу відправляти на каландр;
  • закуповуємо обладнання безпосередньо з заводу в США. Це означає, що у нас немає невиправдано високих націнок – реалізуємо оригінальні прасувальні каландри за ціною нижче, ніж в інших магазинах;
  • вчимо персонал працювати з технікою. Розповідаємо детально про всі тонкощі, щоб навіть новачкам було зрозуміло з першого разу;
  • надаємо гарантійне обслуговування. Якщо настав час ТО, доставимо деталі із заводу.

І останнє, але важливе – швидкість обробки замовлення. Якщо ви точно знаєте, яка модель потрібна вашій прально-прасувальній лінії, робіть замовлення, і вже через кілька днів обладнання буде встановлено на вашому об’єкті. Клієнтам, які не можуть визначитися з характеристиками і потужністю, ми допоможемо. Розкажіть нам, які обсяги білизни ви готуєте щодня, і ми підберемо оптимальний агрегат в вашому бюджеті.