• info@unimac.com.ua

Промислові сушильні машини

UniMac – визнаний світовий лідер в сфері виробництва професійного прального обладнання. Компанія йде в ногу з часом, впроваджуючи нові технології, піклуючись про підвищення продуктивності і зниження витрат.

Ми знаємо, як складно бізнесу знайти рішення, яке буде багатофункціональним, надійним і доступним за ціною. Тому пропонуємо широкий асортимент обладнання для вирішення найрізноманітніших завдань.

Щоб визначитися з вибором і вибрати саме той сушильний апарат, який впишеться у відведений простір і впорається зі своїми завданнями, пропонуємо вам короткий лікнеп по моделям.

Сушильні машини серії FDE

Найкомпактніша машина серед всього обладнання UniMac, чиї розміри складають всього 109,2х68,3х71,1 см, а вага – 61 кг. Ідеальна для міні-пралень, хостелів, мотелів, дитячих садів, невеликих СПА, спортклубів. Ціна в Україні на професійну сушилку FDE нижче, ніж на інші моделі.

Завантаження фронтальне, барабан виготовлений з міцної гальванізованої сталі. Споживає 5,3 кВт електроенергії. Обсяг барабана 198 л. Агрегат здійснює прання по заданому часу. По завершенню процесу система оповіщує про те, що білизну можна діставати з барабана.

Серія UU

Універсальний варіант. Завдяки великій кількості моделей в лінійці можна підібрати агрегат для пральні самообслуговування, ресторану, лікарні, санаторію, мережі готелів, фармацевтичного виробництва, промисловості і т.д.

Є моделі з завантаженням 11 кг, і ті, які розраховані на великі обсяги – 77 або 90 кг. Завдяки великій різноманітності габаритних розмірів (від 162,5 × 71 × 100 см до 251 × 132 × 207 см) можна підібрати оптимальний виріб для конкретного приміщення. Матеріалом сушильного барабана для білизни послужила оцинкована сталь. Є електро-, газо- і паровий нагрів, оснащення фільтром для видалення ворсинок. Потік повітря осьовий.

Серія UUT

Ця машина призначена для тих сфер, де простір під пральню обмежений, а обсяги білизни великі. Агрегат має 2 барабана з завантаженням по 13 кг (обсяг – 300 л для кожного з барабанів) або по 20 кг (обсяг – 420 л для кожного з барабанів).

Професійна центрифуга для пральні оснащена газовим, електричним і паровим нагріванням (UUT30). Великий завантажувальний люк діаметром 57 або 68 см істотно спрощує взаємодію з апаратом. Часу на завантаження і вивантаження буде йти менше. Ця модель – приклад надійного і довговічного рішення: барабан виготовлений з оцинкованої сталі, є фільтр для видалення ворсинок, є таймер.

Showing all 3 results

Сушильна машина для білизни – невід’ємний атрибут будь-якої пральні. Це може бути невелика прачка або та, де перуть речі постояльців готельного комплексу. Машина для висушування потрібна в будь-якому випадку, тому що дозволяє швидко і акуратно прибрати з тільки що випраних речей вологу. В результаті не потрібно виділяти площу під розвішування і сушку білизни, чекати поки воно висохне.

На нашому сайті ви зможете купити професійну сушильну машину від американського виробника UniMac. Наше обладнання заощадить вам час на самому процесі сушіння, на ремонті і обслуговуванні. Шукайте по-справжньому надійний апарат, розрахований на інтенсивну експлуатацію? У нас є, що вам запропонувати.

Чому вигідно купувати промислові сушильні машинки у нас?

Будучи офіційним представником американського бренду UniMac, ми реалізуємо товар з мінімальною націнкою. Закуповуємо безпосередньо у виробника, і товар їде до нас з заводу в США, минаючи нескінченну ланцюжок перекупників. Саме тому ми пропонуємо такі приємні ціни на виробничі барабани для сушки одягу.

Якщо ви шукаєте надійну техніку, яка буде служити довго і справно, зверніть увагу на наш асортимент. Крім великого вибору, ми підкажемо з характеристиками і навчимо персонал роботі з технікою. А коли настане пора технічного обслуговування, доставимо оригінальні деталі.

Співпрацювати з нами вигідно ще й тому, що ми швидко обробляємо замовлення. Якщо техніка потрібна на «вчора», і ваш бізнес простоює, ми раді допомогти. Все, що ви бачите на сайті, є в наявності вже зараз – чекати не потрібно.

Компактні електричні сушарки або великі машини для віджиму – у нас є різні за розміром і вагою моделі. Підкажемо, допоможемо визначитися з моделлю, розрахуємо необхідну кількість агрегатів для вашого підприємства.

Машина для сушки білизни: якою вона має бути?

Сушарка для білизни використовується на одному з останніх етапів прання і хімічного чищення. Щоб задовольнити потреби бізнесу, агрегат повинен сушити швидко, дбайливо впливати на тканини, не допускаючи розтягування і появи будь-яких дефектів.

Якщо апарат використовується у великій пральні готелю або лікарні, важливий обсяг переробляємої білизни. Зробивши ставку на мініатюрну машину для пральні із завантаженням 10 кг при великій кількості відвідувачів і постояльців, техніка не зможе виконати покладену на неї функцію. В результаті вам доведеться шукати місце для сушіння білизни природним шляхом або докуповувати сушилку.

Машина повинна мати солідний запас міцності, бути невибагливою ​​і призначеною для частого користування. Дивіться на потужність агрегату, перед тим як робити покупку, і на додаткові функції. Відстрочений старт, самоочищення фільтра, підсвічування барабана і усунення запахів полегшують взаємодію з технікою.