Сушильні шафи

Сушильні шафи для одягу: асортимент UniMac

Ми прагнемо задовольнити вимоги наших клієнтів, тому пропонуємо кілька моделей шаф. Якщо ви шукайте агрегат для невеликої хімчистки або маленького промислового цеху, вам можуть підійти «мініатюрні» моделі DC 4 і DC 8. Вони розраховані на 4 і 8 кг завантаження, оснащені 16 м вішалками (обидві), і мають потужність нагрівальних елементів 1,5 і 6 кВт відповідно. Час сушіння займає близько 40 хвилин.

Великим пральням, промислового виробництва з великою кількістю працівників, рекомендуємо купити парову сушарку для спецодягу DC 16 і FDC 6. Ці моделі розраховані на одночасну сушку 16 і 20 кг одягу. Довжина вішалок 32 м, потужність нагрівальних елементів 9 і 12 кВт, а на весь процес сушіння йде 64 хвилини.

Переваги сушильної шафи для одягу

  • всі вішалки спокійно висуваються – людині зручно діставати одяг і повертати його в шафу;
  • простий монтаж, який не забере багато часу. Потрібно тільки підключити витяжний повітропровід до вентиляційної системи;
  • забирає не тільки вологу, але і неприємні запахи;
  • продумана конструкція, завдяки якій в приміщенні буде сухо – вся вологість йде назовні;
  • зручність обслуговування. Всі електродеталі знаходяться у верхній частині агрегату;
  • 3 рівня температури. Для різних за вологості елементів одягу;
  • шафа захищена від перегріву;
  • сертифікований продукт.

Showing the single result

Не всякий одяг можна сушити в сушильній машині, і не всякі речі потребують прання. Наприклад, гірськолижний костюм не засунеш в пральну машину, а потім на каландр. Одяг для спорту просто прийде в непридатність. Для таких «примхливих» предметів гардероба і були винайдені сушильні шафи.

Поширена думка, що сушильна шафа виконує ту ж роботу, що і сушильна машина, але це не правда. Шафу зручно використовувати для забору вологи з взуття, рукавичок і головних уборів, верхнього та робочого одягу, екіпіровки. Ті предмети гардероба, які не “люблять” прання, але можуть виявитися мокрими, слід відправляти сушитися в спеціальну шафу.

Особливості сушильних шаф

Техніка живиться від стандартної мережі 220 В. Шафи місткі, в них поміститься стільки ж виробів, скільки можна розмістити на білизняній мотузці довжиною 15 м. Шафи працюють практично безшумно: при працюючій вентиляції гучність звуку не перевищує 56-65 дБ. У деяких моделях можлива додаткова комплектація полицею для взуття і рукавичок, вішалками з гачками. Для захисту від перегріву є спеціальна система для підвищення безпеки. Ціна промислової сушильної шафи залежить від призначення. Ті, що передбачають використання на заводах і фабриках, дорожче.

Якщо ви керуєте своїм бізнесом, нещодавно відкрили пральню або хімчистку, то вас напевно турбує питання економії. Так ось, сушильну шафу розробляли з прицілом на постійне використання. Це означає, що при всій її ефективності і корисності, вона працює економічно (є режим енергозаощадження).

Наші промислові сушки для білизни, крім того, що функціональні і довговічні, відрізняються стильним виконанням. Так, естетичність для прального обладнання – далеко не першочерговий фактор. Однак у доброго господаря навіть пральня організована зі смаком. Сушильні шафи виконані в єдиному дизайні з пральними і сушильними барабанами, узгоджуються за стилем з прасувальними катками, каландрами і столами. Це зроблено, щоб в хімчистці було приємно працювати.

Купити сушильну шафу вигідно

Наша компанія – перевірений постачальник прального обладнання американського і європейського виробництва. Ми регулярно поставляємо техніку з заводів, і закуповуємо безпосередньо у виробників. Тому наші клієнти отримують своє замовлення в короткі терміни, і не переплачують.

Крім доступних цін на професійне обладнання та коротких термінів доставки, ми пропонуємо високий рівень післяпродажної підтримки. Коли агрегату буде потрібно технічний огляд або прийде пора замінити зношені деталі на нові, ми допоможемо. Для цього у нас є витратні матеріали, запасні частини і майстри з досвідом обслуговування професійного обладнання.

Якщо потрібні сушильні шафи для одягу, звертайтеся! Підкажемо з характеристиками і навчимо персонал користуватися агрегатом.