• info@unimac.com.ua

Промислові пральні машини

У даній категорії представлено обладнання, яке відрізняється завантаженням, швидкістю віджимання і зливу, способом монтажу і конструкцією. Відштовхуватися завжди варто від області, в якій працюєте. Так, пральна машина з центрифугою на 15, 20 кг гарно підійде для пральні самообслуговування, дитячого садка або приватної школи. Але такого завантаження буде недостатньо для лікарні або промислового підприємства. У нас ви зможете вибрати необхідне обладнання, яке повністю закриє вашу потребу.

В наявності декілька типів машин для пралень:

Промислові пральні машини UniMac серії UC. Створені для застосування у великих пральнях, готельному бізнесі, на виробництві. Ця прально-віджимна машина для готелів оснащена спеціальною системою, прискорює слив. За рахунок цього білизна сохне швидше, а споживання енергії зменшується. Завдяки посиленій рамі забезпечується тиха робота. Машина економить воду (використовує на 7% менше води при такій же якості прання). Завантаження  9-45 кг.

UniMac серії UW. Промислові великі віджимні машинки з завантаженням від 23 до 94,6 кг. Барабан і бак виконані з нержавіючої сталі, а корпус – зі сталі. Завдяки перфорованим стінкам досягається краща якість прання. Ця серія оснащена пультом управління для ще більш зручної роботи. Є підвід для рідких миючих засобів, паро- та електронагрів. Ці надійні виробничі машинки для пралень розраховані на цілодобове застосування, і чудово переносять експлуатацію в режимі нон-стоп.

UniMac серії UY. Для великих виробничих комплексів, великих готелів зі значним номерним фондом і будь-якого іншого бізнесу, де потрібно прання великих обсягів. Особливість моделі – висока швидкість обертів (до 1165 в хвилину). Панелі, барабан і бак виготовлені з нержавіючої сталі. Якщо немає часу на оцінку роботи агрегату і настройку необхідних параметрів вручну, краще купити професійну пральну машину на 50 кг і більше серії UY – вона має повністю програмований процесор і USB роз’єм на задній панелі. Є підвід для рідких миючих засобів.

Асортимент

Вибір агрегату залежить від області, в якій працює підприємство. Тому ми надаємо великий асортимент для задоволення вимог будь-якого бізнесу:

 • міні-пральні самообслуговування;
 • готелю;
 • ресторану;
 • клініки;
 • дитячого садка;
 • СПА;
 • фармацевтичного та будь-якого іншого виробництва.

Showing all 3 results

Людині, яка працює в сфері надання послуг, важлива якість прання. Безумовно, на першому місці завжди якість їжі, номерного фонду і чемність персоналу, однак загальний рівень послуг складається і з таких приємних дрібниць як чистої білизні.

Ефективність прання і тривалу службу може забезпечити промислова пральна машина. Такий агрегат розрахований на великі обсяги прання і інтенсивну експлуатацію більше 8 годин на добу. Власнику бізнесу не потрібно відволікатися на дрібниці, ремонт і поточну роботу. Один раз витратившись на профтехніку, можна надовго забути про свої клопоти, і сконцентруватися на важливих речах.

Вам потрібно підібрати надійну і економну модель з оптимальним співвідношенням «ціна-якість»? Пропонуємо продукцію американського бренду UniMac, яка допоможе в дотриманні гігієнічних норм.

Яку машину вибрати?

Якщо ви ведете власну справу, то напевно зацікавлені в якісному і довговічному обладнанні. Безумовно, агрегат повинен добре справлятися зі своїми прямими обов’язками – добре прати і очищати білизну від забруднень. Але не всяка машина підходить для вирішення того чи іншого завдання. Плюс, чим більше функцій, тим вище ціна на промислову техніку. Пропонуємо короткий лікнеп по нашому обладнанню, щоб вам було простіше визначитися з вибором.

 • бар’єрні і безбар’єрні машини. Перші дозволяють одночасно прати білизну різного типу і забруднення (для цього в конструкції машинки передбачені кілька секцій). Безбар’єрні нагадують звичайну побутову, де барабан являє собою не розділену цільну ємність;
 • підресорні (серія UY) і статичні. У перших є вбудований пружинний компенсатор відцентрової сили, завдяки чому апарат можна монтувати на будь-яку поверхню – вібрувати не буде. У професійних пральних машин статичного типу такого механізму немає;
 • пральні та прально-віджимні моделі. Розрізняються набором функцій. Одні перуть, але не сушать, другі – економлять час на сушку білизни;
 • високо- і низькошвидкісні. Зазвичай барабан машинок з великим завантаженням (понад 100 кг) обертається повільніше. Ті ж, що розраховані на 6, 13, 23, 36, 45, 50, 61,6 кг – швидше.

Крім цього, на нашому сайті ви зможете придбати професійну пральню машинку з електронагрівачем (ТЕН), паровим і змішаним підключенням.

Професійні машини для пралень в Україні

Якщо ви вже запустили свій бізнес, або тільки думаєте відкриватися, наша компанія пропонує свої послуги. Ми є офіційним представником американського бренду UniMac, і закуповуємо у виробника безпосередньо.

Наш асортимент широкий і дозволяє укомплектувати як пральню невеликого ресторанчика, так і пралю на промисловому підприємстві, лікарняний комплекс та СПА з басейном, лазнею та хаммамом.

Якщо знадобляться змінні деталі, ми доставимо їх швидко. Беремо на себе технічне обслуговування, і звільняємо нашого клієнта від пошуків виконавця і оригінальної фурнітури. Навіть якщо потрібного виробу не виявиться на нашому складі, організуємо оперативну доставку з заводу в США. А ще ми навчаємо персонал роботі з технікою, і пропонуємо вигідні ціни на промислові пральні машини. Співпрацювати з нами вигідно, зручно і надійно. Звертайтеся, у нас є оптимальне рішення для вашого підприємства!