• info@unimac.com.ua

Пароманекени

Showing all 2 results

Скажіть, а вам би хотілося зробити процес прасування фасонної білизни швидшим? Так, щоб сорочка, штани або пальто в одну мить розпрямлялися по швах? Якщо ви володієте власною хімчисткою, ательє або майстернею з ремонту одягу, відповідь напевно буде – так. У нашому асортименті є агрегат, покликаний швидко і якісно прасувати всі типи одягу, і ім’я йому «пароманекен».

Прасувальний манекен: особливості

Цей тип обладнання використовується на фінішному етапі обробки, коли вироби вже випрані і вичищені, і справа за прасуванням. За допомогою агрегату вдається поліпшити зовнішній вигляд і охайність найвибагливіших виробів – сорочок, ділових брюк, піджаків, жакетів з великою кількістю деталей, пальто і плащів.

Прасувальні манекени частіше використовуються в сфері пошиття одягу, при пральнях в готелях. Однак їм знайдеться місце і в лікарні, і в СПА, і в центрі здоров’я, і ​​навіть вдома – в будь-якому місці, де потрібен ідеально випрасуваний одяг і уніформа. Наприклад, апарат для прасування сорочок повинен бути в готелі 4, 5 зірок. Так ви завжди зможете задовольнити прохання постояльця, який приїхав в місто на конференцію або ділову зустріч з партнерами. А якщо він з’явиться у вашій квартирі, неприємне завдання прасування сорочок і костюмів чоловіка можна передоручити «професіоналу».

Що таке пароманекен?

Манекен – це металевий каркас, укріплений на опорно-поворотній п’яті. На каркасі встановлена ​​оболонка в формі людської фігури. На цей силует надягають річ, і завдяки парогенератору, її обдуває пароповітряна суміш під тиском. Так на сорочках, куртках і пальто розпрямляються заломи, складки і будь-які інші дефекти, що залишилися після прання і транспортування.

Для зручності роботи прасувальна сушарка для верхнього одягу оснащена декількома програмами. Вироби з легких тканин (сорочки, куртки, вітровки) прасують гарячою парою. Причому оператор може вибрати температурний режим в залежності від виду і «примхливості» тканини. Крім, власне, прасування є можливість досушувати одяг або освіжати її холодним повітрям.

Незамінний цей тип обладнання для дублянок, пальто і пуховиків. Звичайним способом такий одяг висушити і погладити досить складно. А ось на пароманекені, де повітря проходить з усіх боків (і по рукавах теж), важкі вироби швидко набувають товарний вигляд.

Професійний паровий манекен обладнаний вбудованим бойлером на 15-20 літрів, помпою для подачі води і вентилятором для обдування. У комплекті може йти топпер (брючний відпарюватель).

Чому варто купити прасувальний манекен для сорочок?

У бізнесі багато що залежить від того, наскільки швидко співробітники роблять свою роботу. Навіть у співробітника з досвідом прасування сорочок забирає багато часу, адже потрібно випрасувати манжети, комірець, забратися кінчиком праски в крихітне простір між гудзиками … Паровий манекен мінімізує трудові і часові витрати, а значить, роботу в ательє і хімчистці будуть робити швидше.

Які ще переваги дасть покупка?

  • обдув повітрям не тільки досушує речі, але і усуває складки;
  • виріб міцно фіксується на манекені зажимами – нічого не спадає, кожен міліметр пропрасовується;
  • на манекені можна гладити абсолютно різні вироби з будь-яких тканин. Головне – правильно виставити режим;
  • прасувальний пароманекен для будинку заощадить вам купу часу, який ви зможете витратити на себе і свою сім’ю.

Доступні ціни та оперативна доставка в магазині UniMac

У нашому магазині представлено обладнання перевірених виробників, чия продукція використовується в усьому світі. Відмінна риса наших агрегатів – довговічність і якісне прасування. Там, де звичайний каландр не спрацює, пароманекен впорається за лічені хвилини.

Якщо прасувальна дошка з підставкою для парогенератора забирає багато ваших сил і часу, які ви б витратили на заняття спортом і гру з дітьми, зверніть увагу на манекен. Він прасує, поки ви відпочиваєте.

Звертайтеся! Ми порадимо оптимальну модель для дому та професійного використання. Навчимо працювати з обладнанням; розповімо, як обслуговувати, що допускається в роботі, а чого робити не потрібно. І, звичайно, запропонуємо кращу ціну на манекен для прасування одягу та організуємо термінову доставку.