• info@unimac.com.ua

Каталог

Машини хімчистки

Наша компанія пропонує вам професійне обладнання для хімчистки від італійського виробника Renzacci. Ці машини виводять найскладніші плями, прибирають запахи і не псують одяг, а значить ваші клієнти будуть задоволені послугами.

Ціна техніки для хімчистки залежить від продуктивності і функціоналу машини. Наприклад, агрегат з серії PROGRESS 4U коштує дешевше, тому що розрахований всього на 8-17 кг білизни (в залежності від моделі). Він підходить для невеликої хімчистки в обласному центрі або в спальному районі столиці.

Якщо ж потрібна обробка більшої кількості одягу, потрібна модель масивніше і потужніше. Наприклад, апарат з промовистою назвою PROGRESS EXTREME INDUSTRIAL. Вміщує 45-80 кг, має об’єм барабана 810 або 1530 кв. дм. Вартість такої машини вище, оскільки вона здатна обробляти більшу кількість виробів за один раз.

Звертайтеся, якщо хочете купити хімчистку, яка прослужить довго і не потребує ремонту. Ми націлені на взаємовигідне співробітництво, а тому надаємо повний комплекс послуг з обслуговування і клієнтської підтримки:

  • виконуємо розрахункові та монтажні роботи;
  • запускаємо і перевіряємо, чи правильно працює система;
  • сервіс і профілактика;
  • навчаємо роботі з технікою;
  • гарантійне обслуговування.

Showing all 4 results

Хімчистка – одне з напрямків бізнесу, що стрімко розвиваются. Щоб відкрити її, не потрібно якихось особливих секретних навичок. Головне, вибрати місце з великим потоком людей, і оснастити заклад за останнім словом техніки.

Сфера застосування професійного обладнання для хімчистки дуже широка. Йому знайдеться місце не тільки в міні-хімчистці, що розташувалася в ТРЦ, але і в готелі, лікарні, на виробництві, салоні краси, центрі здоров’я, СПА і т.д. У будь-якій області, де пред’являються серйозні вимоги до гігієни та санітарних норм, повинна бути така машина.

Яке обладнання для хімчистки представлено на нашому сайті?

Якщо ви володієте мережею хімчисток і задумали замінити обладнання на більш продуктивне і економічне, нам є, що вам запропонувати. Італійський виробник створив машини, які розраховані на експлуатацію практично в режимі нон-стоп. Звичайно, будь-якому обладнанню потрібен відпочинок, і Renzacci – не виняток. Але якщо від агрегату потрібна максимальна продуктивність, ваш бізнес на підйомі, а люди все йдуть і йдуть, ця техніка з легкістю витримає випробування. Для цього в ній є все необхідне: якісні деталі і вузли з міцних матеріалів, і сучасні програмні системи.

На нашій онлайн-вітрині ви можете побачити машини для хімчистки одягу з бавовни, вовни, натуральної та штучної шкіри, хутра. Для виробничої сфери ми пропонуємо спеціальні агрегати для спецодягу, забрудненого маслом і нафтопродуктами, які не піддаються пранню в звичайних машинах.

Наше обладнання швидко і ефективно видаляє основне забруднення з одягу, віджимає і сушить. В результаті ви економите на центрифугах і інших агрегатах, які прибирають з одягу вологу.

Користь від такого рішення очевидна:

  • економиться простір (замість 3-х машин – одна);
  • економиться бюджет (замість витрат на придбання декількох видів обладнання, потрібно тільки купити хімчистку).

Представлені в наявності агрегати виводять самі в’їдливі плями. Навіть якщо прискіпливому клієнтові захочеться причепитися, він не знайде місце, де було пляма.

Чому покупці вибирають Renzacci

Бізнесмену, який вже пройшов етап «економія, економія і ще раз економія», зрозуміло: не всяке обладнання здатне виводити забруднення так, щоб від них залишалися тільки спогади. Якщо вам радять недорогу машину з відмінними характеристиками, знайте – відпирає вона найпростіші плями.

Однак до вас напевно будуть приходити люди, яким потрібно вивести НЕ плями від шоколаду, але застарілі винні, ягідні, масляні плями. З приходом літа чекайте батьків, які випробували бабусині способи, але так і не змогли вивести з дитячого одягу плями трави. Ваше обладнання повинне бути готове до найсерйозніших випробувань, в тому числі, мазутом, іржею і машинним маслом. І ось тут машині для хімчистки Renzacci немає ціни. Вона відпирає не тільки свіжі, але і застарілі забруднення, прибирає запахи і піклується про тканини. Порадуйте своїх клієнтів відмінною якістю послуги, а хімічну чистку довірте Renzacci.

Скільки коштує обладнання для хімчистки в Україні?

Оскільки ми є офіційним представником бренду Renzacci в Україні, то реалізуємо товар з мінімальною націнкою. Минаючи ланцюжок перекупників, ми пропонуємо своїм клієнтам оригінальну американську продукцію по більш ніж адекватною вартості.

Якщо в бізнесі хімчисток ви новачок, підкажемо, яке обладнання зможе обробити ваші обсяги. А якщо працюєте давно, розповімо про характеристики і доставимо замовлення у ваше місто. Запропонуємо кращу вартість обладнання для хімчистки Renzacci. Звертайтеся!