• info@unimac.com.ua

Машини хімчистки

Наша компанія пропонує вам професійне обладнання для хімчистки одягу від італійського виробника Renzacci. Ці машини хімчистки виводять найскладніші плями, прибирають запахи і не псують одяг, а значить ваші клієнти будуть задоволені послугами.

Ціна техніки для хімчистки одягу залежить від продуктивності і функціоналу машини. Наприклад, агрегат з серії PROGRESS 4U коштує дешевше, тому що розрахований всього на 8-17 кг білизни (в залежності від моделі). Він підходить для невеликої хімчистки в обласному центрі або в спальному районі столиці.

Якщо ж потрібна обробка більшої кількості одягу, потрібна модель масивніше і потужніше. Наприклад, апарат з промовистою назвою PROGRESS EXTREME INDUSTRIAL. Вміщує 45-80 кг, має об’єм барабана 810 або 1530 кв. дм. Вартість такої машини вище, оскільки вона здатна обробляти більшу кількість виробів за один раз.

Звертайтеся, якщо хочете купити хімчистку, яка прослужить довго і не потребує ремонту. Ми націлені на взаємовигідне співробітництво, а тому надаємо повний комплекс послуг з обслуговування і клієнтської підтримки:

  • виконуємо розрахункові та монтажні роботи;
  • запускаємо і перевіряємо, чи правильно працює система;
  • сервіс і профілактика;
  • навчаємо роботі з технікою;
  • гарантійне обслуговування.

Showing all 4 results

Хімчистка – одне з напрямків бізнесу, що стрімко розвиваются. Щоб відкрити її, не потрібно якихось особливих секретних навичок. Головне, вибрати місце з великим потоком людей, і оснастити заклад за останнім словом техніки.

Сфера застосування професійного обладнання для хімчистки одягу дуже широка. Йому знайдеться місце не тільки в міні-хімчистці, що розташувалася в ТРЦ, але і в готелі, лікарні, на виробництві, салоні краси, центрі здоров’я, СПА і т.д. У будь-якій області, де пред’являються серйозні вимоги до гігієни та санітарних норм, повинна бути така машина.

Яке обладнання для хімчистки одягу представлено на нашому сайті?

Якщо ви володієте мережею хімчисток і задумали замінити обладнання на більш продуктивне і економічне, нам є, що вам запропонувати. Італійський виробник створив машини, які розраховані на експлуатацію практично в режимі нон-стоп. Звичайно, будь-якому обладнанню потрібен відпочинок, і Renzacci – не виняток. Але якщо від агрегату потрібна максимальна продуктивність, ваш бізнес на підйомі, а люди все йдуть і йдуть, ця техніка з легкістю витримає випробування. Для цього в ній є все необхідне: якісні деталі і вузли з міцних матеріалів, і сучасні програмні системи.

На нашій онлайн-вітрині ви можете побачити машини для хімчистки одягу з бавовни, вовни, натуральної та штучної шкіри, хутра. Для виробничої сфери ми пропонуємо спеціальні агрегати для спецодягу, забрудненого маслом і нафтопродуктами, які не піддаються пранню в звичайних машинах.

Наше обладнання швидко і ефективно видаляє основне забруднення з одягу, віджимає і сушить. В результаті ви економите на центрифугах і інших агрегатах, які прибирають з одягу вологу.

Користь від такого рішення очевидна:

  • економиться простір (замість 3-х машин – одна);
  • економиться бюджет (замість витрат на придбання декількох видів обладнання, потрібно тільки купити хімчистку).

Представлені в наявності агрегати для хімчистки одягу виводять самі в’їдливі плями. Навіть якщо прискіпливому клієнтові захочеться причепитися, він не знайде місце, де було пляма.

Чому покупці вибирають Renzacci

Бізнесмену, який вже пройшов етап «економія, економія і ще раз економія», зрозуміло: не всяке обладнання здатне виводити забруднення так, щоб від них залишалися тільки спогади. Якщо вам радять недорогу машину з відмінними характеристиками, знайте – відпирає вона найпростіші плями.

Однак до вас напевно будуть приходити люди, яким потрібно вивести НЕ плями від шоколаду, але застарілі винні, ягідні, масляні плями. З приходом літа чекайте батьків, які випробували бабусині способи, але так і не змогли вивести з дитячого одягу плями трави. Ваше обладнання повинне бути готове до найсерйозніших випробувань, в тому числі, мазутом, іржею і машинним маслом. І ось тут машині для хімчистки Renzacci немає ціни. Вона відпирає не тільки свіжі, але і застарілі забруднення, прибирає запахи і піклується про тканини. Порадуйте своїх клієнтів відмінною якістю послуги, а хімічну чистку довірте Renzacci.

Скільки коштує обладнання для хімчистки одягу в Україні?

Оскільки ми є офіційним представником бренду Renzacci в Україні, то реалізуємо товар з мінімальною націнкою. Минаючи ланцюжок перекупників, ми пропонуємо своїм клієнтам оригінальну американську продукцію по більш ніж адекватною вартості.

Якщо в бізнесі хімчисток ви новачок, підкажемо, яке обладнання зможе обробити ваші обсяги. А якщо працюєте давно, розповімо про характеристики і доставимо замовлення у ваше місто. Запропонуємо кращу вартість обладнання для хімчистки Renzacci. Звертайтеся!